Aktive Fredsreisers administrasjon

Helga Arntzen

Helga Arntzen

Daglig leder, gründer

Telefon: 37 15 39 00
Mobil: 952 38 199
Epost:
helga@aktive-fredsreiser.no
Uwe Arntzen

Uwe Arntzen

Arbeidende styreleder

Telefon: 37 15 39 00
Mobil: 958 87 478
Epost:
uwe@aktive-fredsreiser.no

Lillian Moe

Lillian Moe

Kontorleder / Regnskap
Telefon: 37 15 39 08              
Mobil: 916 67 293
Epost:
lillian@aktive-fredsreiser.no

Line Wormli

Line Wormli

Norgestur booking
Reiseleder ansvarlig

Telefon: 37 15 39 03
Mobil: 958 34 316
Epost:
line@aktive-fredsreiser.no


Per Christian Terkelsen

Per Christian Terkelsen

Booking

Telefon: 37 15 39 06
Mobil: 907 63 440
Epost:
per-christian@aktive-fredsreiser.no

Irene Ordahl Thorsen

Irene Ordahl Thorsen

Booking

Telefon: 37 15 39 09
Mobil:
Epost:
irene@aktive-fredsreiser.no


Helga Arntzen

Gunn Heidi Stø

Kontormedarbeider /
Daglig leder Revsnes hotell


Telefon: 37 15 39 00
Mobil: 900 24 241
Epost:
gunn-heidi@aktive-fredsreiser.no

Aktive Fredsreiser

Aktive Fredsreiser baserer sin ideologi på FNs verdenserklæring om menneskerettigheter, og vi forholder oss til FNs tusenårsmål 2000 - 2015 i vårt engasjement.

Vi har valgt et menneskerettighetsperspektiv for våre turer. Dette har mange årsaker, blant annet at menneskerettighetene ble til på bakgrunn av hendelsene under andre verdenskrig. Menneskerettighetene er derfor et godt pedagogisk redskap for å få elevene som er på tur med oss til å reflektere over hendelser i dag, i lys av historien.

Om oss
Sitemap

Personvern

Personvern og cookies.
Les om våre retningslinjer for cookies

Kontakt

Telefon:
(+47) 3715 3900 / 952 38 199

Epost:
kontor@aktive-fredsreiser.no

Postadresse:
Postboks 19 N- 4951 Risør

Besøks adresse:
Fredshuset, Kranveien 4B, 4950 Risør Norge
Foretaksnummer: 984 660 030
1998 -2020 © AKTIVE FREDSREISER - TRAVEL FOR PEACE